Дизайн-проект: а чи варто?

design-architecture-colors

Ви переїхали в нову квартиру, але там поки що тільки голі стіни і порожні кімнати. Час ремонту!

Звичайно, можна просто відправитися в магазин і вибрати шпалери і меблі, але що робити, якщо хочеться нестандартних рішень? Звичайно, звернутися до дизайнера, який зробить спеціальний проект. Дизайнер — професія для творчих людей, так що вам підберуть незвичайні варіанти, так як зможуть по-особливому поглянути на квартиру. Якщо звичайна людина просто подумає, куди краще поставити шафу, то для дизайнера порожня квартира — чисте полотно, на якому можна намалювати прекрасну квартиру. Інтер’єр буде унікальним, але ж цього хочуть всі.

З іншого боку, абсолютно абстрактні міркування нічого не варті без грамотного підходу до справи. Дизайнер повинен бути не тільки художником, але і хорошим архітектором, щоб розуміти, як втілити ту чи іншу ідею на практиці. У підсумку, дизайнер повинен отримати проект, який буде містити і малюнки майбутньої квартир, і розрахунки і плани, і документи. Проектування — річ корисна, а іноді і необхідна, наприклад, у випадку перепланування квартири. Безсумнівно замовивши дизайн квартири у Львові, ви полегшуєте здійснення ремонту, оскільки не доведеться пояснювати робітникам кожну дрібницю: все одно навряд чи вдасться пояснити так, щоб вони зрозуміли.
53-2
Замовник і робочий говорять на різних мовах: зазвичай замовник не володіє відповідною термінологією. А ось проекти містять всю необхідну для виконавців інформацію в стислому і конкретному вигляді, що дозволить звести нанівець багато ризиків, не кажучи вже про те, що ви отримаєте саме те, чого хотіли. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні грамотний проект, то зможете стежити за будівельниками: вони не зможуть знайти виправдання своїх помилок, так як все необхідне — документи, ескізи і схеми тут, в плані.

Крім того, ви навряд чи зможете отримати дозволи на перепланування без дизайн-проекту. Тільки на основі плану і технічного висновку, комісія може винести рішення — дозволяти перепланування чи ні. Взагалі, співпраця вашого дизайнера-архітектора з головним інженером проектованої будівлі — оптимальний варіант при розробці проекту. Більшу частину проекту займають креслення. У них повинні бути абсолютно всі дрібниці. Дуже важливо, щоб проводка була вірно намальована: тоді ніяких проблем не виникне і в процесі експлуатації. Будь-яка помилка на стадії проектування — величезна проблема при виконанні, тому не намагайтеся працювати над проектом самостійно, якщо не маєте потрібної освіти і досвіду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *